Menu

Kampotský pepř

Objevujte nové chutě a experimentujte s nejlepším pepřem na světě

Ohromte

Kampotským pepřem

Znají Vaši hosté chuť pravého pepře? Nové netradiční menu, infuzované drinky a překvapivé dezerty. Kombinujte chutě, které hosté doposud neměli příležitost ochutnat.


Staňte se členem


V našem .pepper..clubu jsou nejlepší české restaurace, které jsme pečlivě vybrali na základě prestižních ocenění a doporučení. Počet míst je limitován aktuálními zásobami a nové restaurace jsou oslovovány vždy jednou za tři měsíce.

Chcete se stát členy .pepper..clubu? Napište nám!

Chci se stát členem

Členství v klubu


Není to jen o pepři. Jsme největšími odborníky na Kambodžu v České republice a našim partnerům přinášíme možnost jako prvním ochutnat novinky v našem portfoliu, ale i možnost připravit netradiční gastronomické eventy s atmosférou JV Asie.

designové mlýnky

Naše mlýnky jsou vyrobeny z českého dřeva a mají v sobě zabudovaný nejlepší keramický mechanismus, který je ideální pro mletí organických produktů. Na našich designových edicích se vždy podílí šéfkuchaři tak, aby maximálně vyhovovaly interiéru jejich restaurace i jim samotným.

dárkové sady

Netradiční dárky pro partnery i pro hosty - darujte naše ikonické sady kampotského pepře ve zkumavkách z českého skla a dřevěných krabičkách s možností gravirování vlastního loga a jména obdarovaného. Vše děláme poctivě, ručně a maximálně flexibilně.

Tématické eventy

Pomůžeme Vám se speciálním menu, drinky a atmosférou jihovýchodní Asie, která je naším druhým domovem. Objevte se svými hosty dosud nepoznaný kout Asie, který je zároveň jedním z nejzajímavějších a nejpestřejších.

S kým spolupracujeme

Nejlepší restaurace v České republice

Jsou to až naše partnerské restaurace a šéfkuchaři, kteří z Kampotského pepře vytváří dokonalý chuťový zážitek díky svým zkušenostem. Každým dnem nás tak inspirují novými kombinacemi, které nás nepřestávají bavit a rádi je postupně ukážeme i Vám.

Art & Design MIURA


Aureole


Borgo Agnese


BRASILEIRO


Bruxx


Butcher's


Café Savoy


Chateau Mcely


CODA


ESKA


Etnosvět


GOLDIE


GRAND CRU


HOTEL PARIS PRAHA


KAMPA PARK


LA BODEGUITA


Manu Risto & Lounge


Na Kopci


NUANCE


Pasta Fresca


SALABKA


SIA


SOHO


VILLA RICHTER


U LABUTE


YAMATO


ZDENEK'S OYSTER BAR


Kontakt

Zajímá vás více informací?

Pepři jsme za poslední roky zasvětili celý svůj život i srdce a rádi Vám o něm povíme více.