Vores team

Ligesom vores landmænd passer på hver enkelt peberkorn på markerne i Kampot, så passer vi på vores kunder, forretningspartnere og produkter - .pepper..team.

David

Hovedbesværlighed
Grundlæggeren, visionæren og drivkraften bag mærket. Jeg fokuserer primært på virksomhedens udvikling og innovation både i Europa og Cambodja og overvåger ekspansionen. Min motivation er smilene fra vores landmænd på den ene side og tilfredse kunder på den anden side.

Klára

Hovedfortæller af vores historier
Jeg er ansvarlig for, hvordan .pepper..field ser ud - herunder designet af alle produkter og historien, der kommer fra dem. Fra begyndelsen har jeg hjulpet med at fortælle om skønheden af vores produkter, og jeg søger lignende historier hos andre mærker, med hvem vi skaber usædvanlige peberlækkerier.

Ajaa

Kambodjansk høvding
Ajaa er virkelig på det rette sted. Han voksede selv op på gaden, og hans drøm er at gøre Kambodja til et bedre sted at bo for mange Khmerer gennem .pepper..field. Han er en utrættelig arbejder, der foretrækker at tilbringe tid med familierne til vores bønder den ene dag og vende om og præsentere for handelsministeren med en utrolig ro den næste dag, som om han havde gjort det hele sit liv!

 • Eliška

  Manager of the Universe

  Pokud je potřeba cokoliv vyřídit/zařídit, je tu váš manažer vesmíru! Starám se o chod celé naší kanceláře, aby nikde nic nechybělo a všichni všechno měli. Nejvíc mě baví, že mě v .pepper..fieldu čeká každý den něco nového a pořád se učím novým věcem. Náš skvělý tým je k tomu všemu bonus navíc!

 • Pavel

  Karma Trader

  Celý život jsem si přál dělat práci, která dává smysl. Zde v pepper..filed, kde s báječnými lidmi pomáháme kambodžským farmářům a jejich rodinám zlepšovat život, je to co mne naplňuje a dělá dobře na duši. To je důvod, proč jsem v .pepper..fieldu.

 • Marek

  Chief Code Ninja

  Mou prací je, aby každý pixel našich webů, e-shopů a interních systémů byl alespoň z půlky tak dokonalý, jako je kulička Kampotského pepře. Práce v .pepper..field mě naplňuje pocitem, že jednotlivci, kteří mají společný cíl, mohou změnit svět k lepšímu.

 • Tomáš

  Digital Artist

  Vytvářím kreativní magii z ničeho (od základu) pro všechno, ideálně samozřejmě jedním lusknutím prstu. Moji práci vidíte na všem, kde vidíte naše logo - od tiskovin etiket na obalech přes nákup v e-shopu. Mám rád výzvy a progres, proto jsem se přidal do rychle rostoucího .pepper..teamu, kde jsem od prvního dne viděl potenciál.

 • Petr

  Digital Marketing Ninja

  Nejsem sice vidět, ale s mou prací se setkáváte velice často. Jsem tu od toho, aby vám neunikla žádná z našich akcí nebo jste nepřišli o žádný z nových produktů.

 • Aleš

  mADman for pepper

  Sám o sobě říkám, že žiju hlavou v oblacích a nohama na zemi. Ale kousek srdce jsem nechal v Kambodži. Za každou kuličkou našeho pepře je totiž dlouhý př

 • Martina

  Chief of Disaster

  Jsem mistryní expedičního chaosu. Mojí prací je starat se o to, aby do sebe všechno zapadalo. Mám na starosti expedici, eshop, dodavatele, optimalizaci skladových zásob a v neposlední řadě výběr těch nejšikovnějších rukou, které vám balíček zabalí s láskou a péčí.