Náš tým

Stejně jako se naši farmáři na kampotských polích starají o každou kuličku pepře, tak se o zákazníky, obchodní partnery i produkty staráme my - .pepper..team.

David

Hlavní potížista


Zakladatel, vizionář a hnací síla značky. Starám se především o rozvoj a inovace společnosti na evropské i kambodžské straně a dohlížím na expanzi. Mou motivací jsou úsměvy našich farmářů na jedné straně a spokojení zákazníci na straně druhé.

Klára

Hlavní vypravěč našich příběhů

Mám na starosti to, jak vypadá .pepper..field - včetně designu všech produktů a příběhu, který z nich vychází. Od samého začátku pomáhám vyprávím o kráse našich produktů, a podobné příběhy hledám i u dalších značek, se kterými vytváříme netradiční pepřové pochoutky.

Ajaa

Kambodžský náčelník

Ajaa je skutečně na správném místě. Sám vyrostl na ulici a jeho snem je udělat z Kambodže lepší místo k životu pro mnoho Khmerů prostřednictvím .pepper..field. Je to neuvěřitelný dříč, který nejraději tráví čas s rodinami našich farmářů jeden den a druhý den se otočí a prezentuje ministrovi obchodu s neuvěřitelným klidem, jako by to dělal celý život!

 • Eliška

  Manager of the Universe

  Pokud je potřeba cokoliv vyřídit/zařídit, je tu váš manažer vesmíru! Starám se o chod celé naší kanceláře, aby nikde nic nechybělo a všichni všechno měli. Nejvíc mě baví, že mě v .pepper..fieldu čeká každý den něco nového a pořád se učím novým věcem. Náš skvělý tým je k tomu všemu bonus navíc!

 • Pavel

  Karma Trader

  Celý život jsem si přál dělat práci, která dává smysl. Zde v pepper..filed, kde s báječnými lidmi pomáháme kambodžským farmářům a jejich rodinám zlepšovat život, je to co mne naplňuje a dělá dobře na duši. To je důvod, proč jsem v .pepper..fieldu.

 • Marek

  Chief Code Ninja

  Mou prací je, aby každý pixel našich webů, e-shopů a interních systémů byl alespoň z půlky tak dokonalý, jako je kulička Kampotského pepře. Práce v .pepper..field mě naplňuje pocitem, že jednotlivci, kteří mají společný cíl, mohou změnit svět k lepšímu.

 • Tomáš

  Digital Artist

  Vytvářím kreativní magii z ničeho (od základu) pro všechno, ideálně samozřejmě jedním lusknutím prstu. Moji práci vidíte na všem, kde vidíte naše logo - od tiskovin etiket na obalech přes nákup v e-shopu. Mám rád výzvy a progres, proto jsem se přidal do rychle rostoucího .pepper..teamu, kde jsem od prvního dne viděl potenciál.

 • Petr

  Digital Marketing Ninja

  Nejsem sice vidět, ale s mou prací se setkáváte velice často. Jsem tu od toho, aby vám neunikla žádná z našich akcí nebo jste nepřišli o žádný z nových produktů.

 • Aleš

  mADman for pepper

  Sám o sobě říkám, že žiju hlavou v oblacích a nohama na zemi. Ale kousek srdce jsem nechal v Kambodži. Za každou kuličkou našeho pepře je totiž dlouhý př

 • Martina

  Chief of Disaster

  Jsem mistryní expedičního chaosu. Mojí prací je starat se o to, aby do sebe všechno zapadalo. Mám na starosti expedici, eshop, dodavatele, optimalizaci skladových zásob a v neposlední řadě výběr těch nejšikovnějších rukou, které vám balíček zabalí s láskou a péčí.